W Łodzi powstaje centrum handlowe Vis a Vis

Firma deweloperska Capital Park zajmie się budową nowego centrum handlowego w Łodzi. Vis a Vis Łódź będzie dysponowało powierzchnią wynoszącą 7 tys. metrów kwadratowych, będzie to więc obiekt stosunkowo nieduży w porównaniu do podobnych inwestycji. Termin, w jakim zgodnie z planem Vis a Vis Łódź zostanie oddany do użytku to pierwszy kwartał 2013 roku.

Firma Capital Park uzyskała już najważniejsze pozwolenia, a także zapewniła sobie fundusze niezbędne do zrealizowania projektu. Obecnie trwają prace związane z nawiązaniem umów z najemcami pomieszczeń a także inne finalne uzgodnienia. Wszystko wskazuje więc na to, że nie nastąpi żadne opóźnienie i obiekt zostanie uruchomiony zgodnie z planem.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza inwestycja Capital Park tego typu w Polsce. Vis a Vis Łódź jest drugim tego typu obiektem, a pierwszy jest w trakcie realizacji w Radomiu. Zostanie on oddany do użytku pod koniec listopada bieżącego roku. Deweloper obecny jest na rynku krajowym już od 9 lat i współpracuje z funduszem Patron Capital Partners. Capital Park Może poszczycić się wykonaniem licznych projektów o różnym profilu ? biurowym, mieszkaniowym i handlowym. Obecnie firma planuje rozwijać sieć niedużych centrów Vis a Vis w innych miastach w Polsce.